Скарги та пропозиції - ТОВ "Обухівтранс"

Перейти до вмісту

Головне меню:

Скарги та пропозиції

Зворотній зв'язок
 

Шановні пасажири, ваші скарги та побажання щодо якості обслуговування, розкладу руху та наших маршрутів залишайте в спеціальній формі на сайті.
Звертаємо Вашу увагу, що можливо відповідь на Ваше питання, вже є на відповідній сторінці нашого сайту: Питання та відповіді.
Ваші питання будуть розглянуті керівництвом відповідно до вимог діючого законодавства, а саме Закону України «Про звернення громадян» ст. 5, в якому передбачено:
"Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення)."
"У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається."
"Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає."

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню